Dersom du har en sak fra ditt nærområde som du ønsker å ta opp med politikerne, kan du kontakte ditt lokalutvalg.
Møtene til lokalutvalgene publiseres på kommunens hjemmesider og i lokalavisene uken før møtet.
Alle lokalutvalgsmøtene er åpent for publikum.
Bratsberg
Harald Tiedemann Hansen, leder (H)
Sigrid Øyen Mull, nestleder (Ap)
Jon Petter Løvdal (Ap)
Masoud Ghadimfallah (Rødt)
Roger Løberg (FrP)
Hilde Bauge Isaksen (MDG)
Ellen Aga Kildal (uavhengig)
Gimsøy
Håvard Holstå (Ap)
Turid Rund (Ap)
Bente Næss Holt (Ap)
Eva Jupskås (Ap)
Stig Heimdal (FrP)
Bernard Majak (FrP)
Lisbeth Drageset (H)
Marte Drageset (H)
Jarle Håkon Halvorsen (H)
Ole Røed (V)
Ann Christin Jordbakke (Friv)
Gjerpen
Heidi Mustvedt-Plüss, leder (H)
Marit Nagell Rønningen, nestleder (SV)
Eirik Haugen (Ap)
Håkon Nedberg (Sp)
Inger Anita Gundersen (MDG)
Vara:
Elin Katrine Nilssen (MDG)
Anita Wighus (FrP)
Gulset
Margrete Oldrup Olsen, leder (H)
Susanne Rimestad, nestleder (MDG)
Helene Sundell (Ap)
Jan Erik Fredriksen (Ap)
Geir Arild Tønnessen (V)
Ingjerd Martinsen (Ap)
Gudmund Simonsen (SV)
Marius Wian (INP)
Kjell Inge Austad (Sp)
Alexander Dannemark Opsahl (Friv)
Karin Mathisen (H)
Lasse Ottar (H)
Vara:
Tone Antonsen (MDG)
Kilebygda og Vold
Anita Langerød (Friv)
Asgeir Slåen (Friv)
Tove Wærnes (Frivillig)
Elisabeth Endrestad (Friv)
Svein Tore Høydalen (Sp)
Vara:
Nina Hovland Slåen (Friv)
Klovholt og Søtvedt
Stine Ødegaarden (Friv)
Anne Marit Moen (Friv)
Adrian Sundet Selander (Friv)
Pål Thorstein Buer (Friv)
Jens Per Lassen (Friv)
Karl Gustav Olsen (Uavhengig)
Marthe Olsen (Friv)
Sverre Thingstad (Friv)
Laila Johansen (Uavhengig)
Ingeborg Synnøve Klovholt (H)
Thor Martin Gunstad (Friv)
Klyve
Thoralf Eikeland (Ap)
Cathrine Mørch (Ap)
Espen Langbach (Ap)
Camilla Lunde (SV)
Beate Stensrud (INP)
Rine Negård (FrP)
Eva Rosie Knutsdatter Enoksen (FrP)
Bjørge Ynnesdal (Sp)
Georg Pöyhonen (V)
Vara:
Jan Ove Lia (FrP)
Lunde
Anne Herlofsen (Ap)
Morten Theie (Ap)
Tore Andersen (Ap)
Erik Johannessen (V)
Eva Kise (H)
Heidi Vidvei (H),
Tove Hoppestad (Sp)
Vara:
Anne Britt Fossen Schjelvaag (Ap)
Else Aafos (H)
Marianne Birkeland Øvrebø(V)
Melum
Gudmund Kverndalen (Ap)
Jan Endre Bjørbæk Andersen (FrP)
Svein Tore Jønnevald Dale (Sp)
Brita Buverud Nyland (Friv)
Ole Einar Amlie (H)
Ingrid Stella Oppebøen (uavhengig)
Marthine Bruseth Bratsberg (Friv)
Vara:
Kim Kise (FrP)
Ole Johan Løvli (Ap)
Skotfoss
Vidar Berg, leder (FrP)
Arne Sandland, nestleder (H)
Leonard Knutsen (Friv)
Silje Høyendahl (Rødt)
Tonje Sørensen (FrP)
Kristin Lefsaker (Friv)
Britt Karin Rinde (Friv)
Terje Brian Johnsen (Ap)
Tore Baksaas (Ap)
Valebø
Asle Aase (Ap)
Ragnhild Sundvor Lunde (Ap)
Elisabeth Stenersen (FrP)
Linn Vale (V)
Stian Stenersen (FrP)
Vara:
Morten Vala (Norgesdemokratene)
Ytre Gjerpen
Esther Buer, leder (FrP)
Nils Håkon Skifjell, nestleder (Ap)
May Jorunn Antonsen (Ap)
Ivar Skifjell (Ap)
Lars Gran (FrP)
Oddbjørn Dahl (FrP)
Benedicte Ballestad (Sp)
Kari Benedicte Bjercke (Sp)
Stein Devik (V)
Berit Irene Melkeruta Eik (Friv)
Bo Lilledahl Andersen (Friv)
Vara:
Anne Østensen (Ap)
Gunvor Ramsåsen (Ap)
Øvre Gjerpen
Sjur Ole Taule, leder (FrP)
Kari Merethe Skilbred, nestleder (Friv)
Jostein Jacobsen (Ap)
Helene Kværnø (Ap)
Jan Runar Åmås (FrP)
Sven Håkon Kulbeck (H)
Kathrine Moe Pettersen (Friv)
Vara:
Kenneth Skutevollen Pedersen (Ap)
Åfoss
Åsmund Emil Birkeli Dahl, leder (Uavh)
Linda Nybø Olsen, nestleder (SV)
Steinar Darud (SV)
Morten Muggerud (INP)
Jan Robert Gundersen (FrP)
Katharina Frigaard Larsen (Friv)
Angelica Isabell Øisteinsdatter (Friv)
Vara:
Roar Skifjeld (Friv)